Aşağıdaki yorumlar Özel Piyano Kız Yurtları'nda kalan Öğrenciler tarafından tavsiye amaçlı paylaşılmıştır.


Anlayışlı, empati duygularına sahip ve güler yüzlü insanlar.

Öncelikle yöneticilerimize kendi adıma teşekkür ederim. Konfor, sıcaklık, yemek, kahvaltı vb. her şey olmasının üstünde; ekstra sıcakkanlı, anlayışlı, empati duygularına sahip ve güler yüzlü insanlar.

#Özel Piyano Yurdunda olduğum için mutluyum.

Figennur İşlek   Özel Piyano Kız Yurtları Öğrencisi


Konumu, servis imkanı, taze doyurucu açık büfe kahvaltı!

Yurdumdan oldukça memnunum.Kış aylarında yurdumuzun servisi ile kolay bir şekilde 10-15 dakikada okulumuzda oluyorduk. Konum olarak da çok iyidir. Kızılay merkeze yakın olması olsun metroya olan uzaklık olsun hepsi çok yakın konumdaydı. Yurdumuzun temizliğinin her zaman düzenli olarak yapılması da ayrıca çok iyi. Etüt odalarımız gayet düzenli olduğundan çok güzel sınavlarıma hazırlanabiliyorum. Açık büfe kahvaltımızla oldukça doyabiliyoruz. Çeşitler güzel ve hepsi de tazeydi. Bu yurt bana her zaman en iyi fırsatları sundu. Çok memnunum. İYİKİ BURDAYIM… Teşekkürler.

Büşra ERMİŞ  Hacettepe Üniversitesi - Eczane Hizmetleri Öğrencisi


Aile sıcaklığı olan canım evimiz!

Aile sıcaklığı olan canım evimiz. Sağladığınız ortamdan ötürü çok teşekkür ediyorum. Nice güzel günlerimiz olsun : )

Bade Erdim  Özel Piyano Kız Yurtları Öğrencisi


Yemekleri çok güzel, çalışanlar ve sahibi güler yüzlü!

4 yıldır bu yurtta kalmaktayım, konum olarak Kızılay’da bulunan, yürüme mesafesinde kolay ulaşım sağlanan ve aile sıcaklığını aratmayan bir ortamdır. Yemekleri çok güzel, çalışanlar ve sahibi güler yüzlü... Teşekkürler Piyano Ailesi

Gül Özdamar   Özel Piyano Kız Yurtları Öğrencisi


Yurdun konumu çok iyi. Yurttan memnunum!

Yurdun konumu çok iyi. Yurttan memnunum. Kahvaltısı güzel, akşam yemekleri yaz ayı için çok uygun değil (bazen). Temizlik yeterli (Oda içi). Kat lavaboları biraz daha sık temizlenebilir. Sebillerin bittiğinde doldurulması çoook güzel, memnunum : )

Zeynep Kılıç  Hacettepe Üniversitesi - Ameliyat Hizmetleri 2. Sınıf Öğrencisi


Temizlik konusunda da ablalar, çalışanlar titiz.

Güzel yurt her anlamda. Çalışanlar güler yüzlü ve sorunlara çözüm bulma odaklı. Temizlik konusunda da ablalar, çalışanlar titiz. Kısaca artı yönleri çok daha fazla. Müzik tadında bir yurt hayatı istiyorsanız; Tercihiniz Piyano olsun…

Selda Güreli  Özel Piyano Kız Yurtları Öğrencisi


Sevgili Yurdum!

Hayallerime giden yolda bana sığınabileceğim sıcacık bir yuva oldun. Burada kaldığım süre içinde güzel arkadaşlıklar edindim.Çalışanların ilgileri ve sevgileri bu yurda ısınmamda en büyük etken oldu. Sıcak, samimi aile ortamıyla karşılaşabileceğim konusunda düşüncelerim olmuştu ama her şeyin çok güzel olması bu düşüncemi aştı.

Her zaman yuva sıcaklığı vermesi, temiz olması ve çalışanların ilgileri sayesinde ilk tercih edilenler arasında olman çok güzel. İmkanların sayesinde birçok kız arkadaşımız Ankara’nın beton binaları arasında renkli yaşamaya merhaba diyecek.

Fatma Yelen  Özel Piyano Kız Yurtları Öğrencisi

Destek Telefon:

Adres:

  • Kültür Mahallesi Libya Caddesi No:38 Çankaya / Ankara

Sosyal Medya